REGISZTRÁCIÓ
20%-os kedvezmény első vásárlására a Reálszisztéma webshopban és a Váci utcai Menedzser Shopban!
Válasszon aktuális ajánlataink közül
TOYOTA YARIS CROSS 1.5 Hybrid Comfort e-CVT
| Alapár | 11 050 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 10 950 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 68 kW, 92 LE |
TOYOTA COROLLA CROSS 1.8 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 14 450 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 14 050 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA C-HR 2.0 Hybrid GR Sport e-CVT
| Alapár | 16 770 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 12 890 000 Ft |
| Évjárat | 2024 |
| Futott km | 5286 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 112 kW, 152 LE |
TOYOTA PROACE Max 2.2 D-4D L4 3.5 t Active KÉSZLETRŐL. AZONNAL ÁTVEHETŐ!
| Alapár | 13 265 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 16 846 550 Ft) |
| Kedvezményes ár | 10 990 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 13 957 300 Ft) |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 103 kW, 140 LE |
TOYOTA PROACE 2.2 D-4D Business Comfort – L2H1 (Automata) (9 személyes )
| Alapár | 20 926 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 15 849 600 Ft |
| Évjárat | 2026 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 132 kW, 180 LE |
TOYOTA BZ4X Executive
| Alapár | 21 270 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 16 590 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 4022 |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Teljesítmény | 150 kW, 204 LE |
TOYOTA C-HR 1.8 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 14 580 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 13 780 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA COROLLA CROSS 1.8 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 14 450 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 14 050 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA PROACE City Verso 1.5D Business L2H1 (Automata) [7 személy]
| Alapár | 13 715 500 Ft |
| Kedvezményes ár | 10 655 300 Ft |
| Évjárat | 2026 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 96 kW, 131 LE |
TOYOTA CAMRY 2.5 Hybrid Executive e-CVT
| Alapár | 21 265 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 20 765 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 136 kW, 185 LE |