Az elegánsan megrajzolt formák kifinomultabb sziluettet eredményeztek, többek között a meghosszabbított első és hátsó túlnyúlásnak és a funkcionális légbeömlőknek köszönhetően.
| Alapár | 21 265 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 20 765 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 136 kW, 185 LE |
| Alapár | 21 265 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 20 765 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 136 kW, 185 LE |
| Vételár | 12 190 000 Ft |
| Évjárat | 2022 |
| Futott km | 49160 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 130 kW, 177 LE |