| Alapár | 15 290 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 13 878 400 Ft |
| Évjárat | 2026 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 11 490 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 4230 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 10 980 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 18330 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 11 290 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10300 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 8 290 000 Ft |
| Évjárat | 2020 |
| Futott km | 74060 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 112 kW, 152 LE |
| Vételár | 12 490 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 12830 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 112 kW, 152 LE |
| Vételár | 9 790 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 44330 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 10 490 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 38960 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 9 790 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 42610 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 12 790 000 Ft |
| Évjárat | 2024 |
| Futott km | 16840 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 112 kW, 152 LE |