| Alapár | 13 750 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 11 590 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Alapár | 14 725 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 14 225 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 10 790 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 7880 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 11 690 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 13480 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 9 690 000 Ft |
| Évjárat | 2024 |
| Futott km | 15490 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 11 590 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 16540 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 10 390 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 22400 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 10 590 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 14380 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Vételár | 12 490 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 15810 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 112 kW, 152 LE |