REGISZTRÁCIÓ
20%-os kedvezmény első vásárlására a Reálszisztéma webshopban és a Váci utcai Menedzser Shopban!
Válasszon aktuális ajánlataink közül
TOYOTA PROACE Max 2.2 D-4D L3 3.5 t Active AT8 KÉSZLETRŐL. AZONNAL ÁTVEHETŐ!
| Alapár | 16 585 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 21 062 950 Ft) |
| Kedvezményes ár | 11 990 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 15 227 300 Ft) |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 132 kW, 180 LE |
TOYOTA CAMRY 2.5 Hybrid Executive e-CVT
| Alapár | 21 265 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 20 805 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 136 kW, 185 LE |
TOYOTA YARIS 1.5 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 10 295 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 8 790 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 2019 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 68 kW, 92 LE |
TOYOTA COROLLA Touring Sports 1.8 Hybrid Comfort Tech e-CVT
| Alapár | 13 750 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 11 590 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA BZ4X Executive AWD
| Vételár | 20 690 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Teljesítmény | 255 kW, 347 LE |
TOYOTA COROLLA CROSS 1.8 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 14 370 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 13 970 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA PROACE 2.0 D-4D Active Smart Cargo – L2H1
| Alapár | 12 265 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 15 576 550 Ft) |
| Kedvezményes ár | 8 990 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 11 417 300 Ft) |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 106 kW, 144 LE |
TOYOTA COROLLA Touring Sports 1.8 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 14 725 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 14 225 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 10 |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
TOYOTA PROACE Max 2.2 D-4D L2H2 3.5 t Active Multimedia KÉSZLETRŐL. AZONNAL ÁTVEHETŐ!
| Alapár | 19 950 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 25 336 500 Ft) |
| Kedvezményes ár | 15 990 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 20 307 300 Ft) |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 83 |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény | 103 kW, 140 LE |
TOYOTA YARIS 1.5 Hybrid Style e-CVT
| Alapár | 10 295 000 Ft |
| Kedvezményes ár | 8 790 000 Ft |
| Évjárat | 2025 |
| Futott km | 1653 |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény | 68 kW, 92 LE |